wtorek, 7 stycznia 2014

Wyniki rozdania!

W nocy z 6 na 7 stycznia zakończyło się moje kolejne rozdanie. Udział wzięło 47 osób, którym jestem niesamowicie wdzięczna, że się zgłosiły. Nie przeciągajmy więc, czas na wyniki!


And the winner is...


Gratuluję!

W pytaniu konkursowym poprosiłam o propozycje postów, które chciałybyście zobaczyć na blogu. Nie powiem, niektóre mnie zaskoczyły, oczywiście pozytywnie. Niektóre z pomysłów wypisałam poniżej.

Wasze propozycje postów:

- o moich marzeniach - nie widzę potrzeby pisania o tym postów, kosmetyczne chciejstwa wypisane są w wishliście, a rzeczy, które chciałabym zrobić w stosunkowo nowej zakładce Beforie I die I want to.
o pielęgnacji twarzy - w pielęgnacji mojej cery nic specjalnego się nie zmieniło, wciąż używam sprawdzonych kosmetyków, a jeśli już kupię i przetestuję coś nowego, recenzja pojawia się na blogu. 
- tydzień w zdjęciach - jak pewnie zauważyłyście, od kilku miesięcy pojawia się FotoMix w około 30 - dniowych odstępach i uważam, że częściej nie ma sensu. W ciągu moich siedmiu dni nie dzieje się tyle, aby mógł powstać z tego bogaty w zdjęcia post.
- życie prywatne - czego jak czego, ale zbyt dużej ilości prywaty na blogu nie było i nie będzie.
- kosmetyki z wyższej półki - ilość tego typu kosmetyków w moich zasobach jest tak niewielka, że wielu postów nie będzie. Może jeden, dwa dla zaspokojenia chętnych :)
- o fotografii - akurat ten pomysł przypadł mi do gustu i za jakiś czas mam zamiar rozpocząć serię związaną z moją pasją. Z góry ostrzegam przed moją amatorszczyzną, choć bez względu na poziom moich umiejętności wykonywanie zdjęć jest dla mnie ogromną przyjemnością.
- outfity - ciekawa propozycja, nie powiem :) Lubię wyzwania i chętnie bym spróbowała, jeśli znajdę kogoś, kto chciałby mi robić zdjęcia i odpowiednie do tego miejsce. Jednak ja lepiej czuję się jako fotograf niż jako modelka.
- makijaże - przy moich nikłych umiejętnościach i znikomej ilości kosmetyków kolorowych nie warto Was tym męczyć, może kiedyś spróbuję, ale jeszcze nie teraz.
- DIY - pomyślę, nawet mam kilka pomysłów na posty o ręcznie robionych ozdobach do domu.

Podawałyście jeszcze całe mnóstwo pomysłów, głównie związanych z dodawaniem przeze mnie większej ilości recenzji. Posty tego typu będą się pojawiać co najmniej raz w tygodniu, także spokojnie czekajcie :) Nie zamierzam natomiast pokazywać ulubieńców miesiąca, bo u mnie praktycznie nie zmienia się nic w tej kwestii, wolę zrobić taki post raz do roku.  

I to byłoby na tyle :) Gratuluję zwyciężczyni, a resztę zachęcam do wypatrywania kolejnego rozdania :)

12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.