sobota, 10 maja 2014

Włosowa aktualizacja

Od ostatniej włosowej aktualizacji minęło prawie dwa miesiące, a obiecałam kolejną, tym razem na temat pielęgnacji. Miałam takową w planach, niestety o niej zapomniałam i dziś uraczę Was tylko krótkim postem oraz zdjęciem porównawczym :) Różnicy może i zbyt wielkiej nie ma, ale cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy postęp w dążeniu do pięknych, zdrowych, długich włosów, dlatego mam nadzieję, że podobnie jak ja zauważycie, że jest lepiej :) Poniższe zdjęcia są dowodem na to, że nawet niewielka różnica jest na wagę złota.Zdjęcie po lewej zostało zrobione pod koniec lutego, po prawej kilka dni temu. Jak widać, włosysą znacznie mniej spuszone, bardziej gładkie i błyszczące. Nadal wiele końcówek jest rozdwojonych, co staram się zwalczać poprzez regularne podcinanie. 

W pielęgnacji również bez drastycznych zmian. Ciągle używam łagodnego szamponu bez SLS/SLES, od czasu do czasu mocniejszego dla porządnego oczyszczenia, nakładam odżywki i maski po każdym myciu, zabezpieczam końcówki silikonowym serum. Śpię w warkoczu, co jest dla włosów bezpieczniejsze, niż gdyby były rozpuszczone, poza tym dużo wygodniejsze. Dodatkowo łatwiej jest je ułożyć po rozpleceniu fryzury.

I na tym powinnam już zakończyć tego posta, ponieważ napisałam wszystko, co było do napisania :) Powiedzcie mi w komentarzach, czy widać jakąkolwiek różnicę :) Za wszelkie sugestie bardzo dziękuję!

8 komentarzy:

 1. Ale gęste i rzeczywiście takie błyszczące :) A mam pytanie próbowałaś popracować nad skrętem mozę wtedy byłyby jeszcze mniej spuszone ? Ja odkąd nakładam na wilgotne włosy mieszankę odżywki isany do włosów kręconych i wody widzę ogromną różnice w wyglądzie moich włosów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbowałam, ale bardzo szybko się rozprostowują :)

   Usuń
 2. Ależ gęste włosy!! trochę Ci zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać różnicę. Sama mam problem z puchem na głowie i wiem jak jest to uciążliwe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdwojone jak rozdwojone, z tym sobie predzej czy pozniej dasz rade. Ake masz fantastycznie geste koncowki! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardziej gęste i błyszczące :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać :) Mają teraz fajny połysk :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.