niedziela, 18 sierpnia 2013

Szukamy maseczki idealnej!

Nadchodzi czas wielkiego maseczkowania, więc szykujcie się narody! Tym dość zabawnym - przynajmniej dla mnie - wstępem chcę zaprosić Was do wzięcia udziału w akcji "Szukamy maseczki idealnej", mającej na celu znalezienie dobrej maseczki i zużycia tych, po które sięgamy rzadko lub wcale. Osobiście nie byłam przekonana do nakładania tego typu kosmetyków, ale przezwyciężyłam niechęć i chętnie zostanę uczestniczką :) Więcej informacji poniżej.

1. Obserwuj  http://pasjekaroliny.blogspot.com, opublikuj posta, że przyłączasz się do akcji i zaproś 5 osób do zabawy. Miło mi będzie gdy umieścisz logo akcji wraz linkiem w pasku bocznym. Oczywiście możesz przyłączyć się do akcji "nieoficjalnie", nie biorąc udziału w konkursie na najlepsze recenzje (patrz punkt 5)

2. Akcja trwa od 19 sierpnia do 29 września 2013 czyli 6 tygodni. W każdym tygodniu opublikuj chociaż jedną recenzję maseczki - oczywiście jeśli chcesz może być więcej, przy każdej z nich umieszczając logo akcji z linkiem do tej strony. Możesz też w ramach akcji przypomnieć recenzowane już na blogu maski.

3. Do 6 października opublikuj u siebie podsumowanie wraz z linkami do wszystkich recenzji i prześlij mi link do tego podsumowania na yagoda_she@wp.pl

4. Po zebraniu wszystkich recenzji zbiorę wszystkie wasze opinie i opublikuję nazwy wszystkich testowanych masek wraz z linkami do waszych blogów.

5. Na koniec wybierzemy maseczkę idealną! Mimo, że chcę by to była tylko zabawa to na koniec wybierzemy osobę która dostanie małą nagrodę, w której z pewnością znajdzie się maseczka Oriflame + niespodzianka.

Osoby, które zapraszam do udziału, mam nadzieję ujrzeć ich blogi na podsumowaniu:

Jeśli ktoś jeszcze chce się przyłączyć, to zapraszam :) Może wspólnie odkryjemy jakieś maseczkowe cudo :> 

6 komentarzy:

 1. życzę powodzenia :-)
  uwielbiam maseczki zwłaszcza te saszetkowe - chętnie poczytam o Twoich wybrańcach :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za zaproszenie :) postaram się wziąć udział

  OdpowiedzUsuń
 3. To zaczynamy szukanie maseczki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. najpierw muszę kupić trochę tych maseczek bo w tej chwili nie mam ani jednej :D chętnie wezmę udział

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.