czwartek, 22 grudnia 2011

Świąteczny manicure + dwa nowe produkty

Witam serdecznie!

W związku ze zbliżającymi się ogromnymi krokami Świętami na moim blogu również nie może zabraknąć odświętnego manicure'u ani relacji z małych zakupów.

Skusiłam się tylko na brokatowy lakier Essence Nail Art Special Effect! Topper 02 Circus Confetti i pomadkę ochronną do ust Sensique Lip Care Sweet Raspberry.

Lakier jest moim zdaniem pełen przepychu, kolorów, bardzo sylwestrowy i dosyć odważny, pomysłowy, zjawiskowy, świecący, migoczący - biżuteria w postaci kosmetycznej ozdoby na paznokcie.
Kosmetyk ma postać przezroczystego lakieru wymieszanego z dużą ilością ośmiokątnego konfetti w wielu kolorach.
Aplikacja jest bardzo łatwa, możemy stopniować ilość gliterów na paznokciu. Jedna warstwa na suchej już bazie schnie około minuty, na wilgotniej - półtora a druga i następna warstwa - dłużej.

Świąteczny manicure wykonałam przy pomocy dwóch lakierów Essence - wampirzego granatu ze srebrnym shimmerem 02 Into the dark oraz nowego zakupu - lakieru do zdobień artystycznych ze specjalnym efektem 02 Circus Confetti.


                                                                     Efekt końcowy :


Wybór pomadki to jak zwykle przypadek. Kupiłam z Sensique z trzech powodów - pachnie malinami, jest dziewczęco różowa i tania.
Nie trzyma się na ustach długo, nawilża średnio.Widać jednak, że jest wydajna (ma 4,9 grama) i twarda, ale dobrze się rozprowadza.***
Mam nadzieję, że po Świętach będę mieć co recenzować :)

 Życzę Wam (i sobie)  na Święta wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, karpia bez ości i bezgranicznej miłości (do kosmetyków również). Aby Wasze (i mój) blogi były pełnie ciekawostek i tłumu obserwatorów :)

                                                  Pozdrawiam, Hikki1 komentarz:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.