niedziela, 29 lipca 2012

Zielone Joko wpadło mi oko! Joko Find Your Color J142 Coriander Green

Przeglądając ofertę osiedlowej drogerii natknęłam się na stand firmy Joko, gdzie moją uwagę przykuły lakiery oraz bronzer, który recenzowałam wczoraj. W ramach eksperymentu z różnymi firmami pochwyciłam jedną emalię o nazwie Joko Find Your Color J142 Coriander Green!

Kolendrowy odcień to przykurzona zieleń, bardzo intensywna, trochę morska. Ponadto bardzo świeża, elegancka, przyciągająca wzrok. Idealnie wpasowuje się w dzisiejsze trendy, ale myślę, że będzie dobra również na zimę.

Lakier ma wspaniały, szeroki pędzelek, idealnie przycięty. Maluje się nim wyśmienicie. Sama emalia rozprowadza się bezproblemowo i nie zalewa skórek. Trzy machnięcia wystarczą, aby pokryć cały paznokieć. Pełne krycie możemy uzyskać już przy jednej grubszej warstwie lub dwóch cienkich. Wysycha bardzo szybko, pierwsza warstwa niecałe pięć minut, kolejna około dziesięciu. Zmywanie nie przysparza problemów mimo intensywności koloru. Jedynym minusem jest fakt, że ściera się przy końcówkach już po kilku godzinach od nałożenia.


Lakier Joko można kupić w osiedlowych drogeriach, w sklepach internetowych i na Ladymakeup.pl

2 komentarze:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.