wtorek, 24 grudnia 2013

Ho ho ho, Hikki życzy Wam Wesołych Świąt!

Hej!
Dziś post zupełnie inny niż zwykle, gdyż nie pojawi się ani recenzja, ani podsumowanie miesiąca, ani propozycje świątecznych wzorków na paznokcie.
Myślę, że dzień dzisiejszy to odpowiedni czas, by złożyć Wam życzenia.
Uważam też, że prościej byłoby, gdybym chociaż umiała je składać, ale nie potrafię wymyślić nic ciekawego. 
Mam nadzieję, że moje słowa nie wywrą na Was zbyt złego wrażenia, bo dla mnie to nie lada wyczyn napisać życzenia, które brzmią normalnie, o ile w ogóle jakoś brzmią.

 zdjęcia mojego autorstwa :]

Jeśli chodzi o sprawy wirtualne, może i błahe, to życzę Wam, abyście nigdy, przenigdy nie traciły chęci ani weny do prowadzenia blogów. Abyście miały swoje miejsce w Internecie, gdzie możecie się odstresować i zaszyć w swój mały, prywatny świat.
Nie zapominając, że blogerka też człowiek i żyć musi, to życzę Wam, wszystkim naraz i każdej [każdemu] z osobna, wiary w to, co robicie. Spełniajcie swoje marzenia i nie patrzcie na to, co mówią o Waszych czynach inni. Miejcie w nosie zazdrość innych ludzi, którzy nie są na tyle silni, by przystąpić do działania i spełniać swoje życiowe cele.

I tego Wam właśnie życzę - samozaparcia i spełniania się bez względu na przeciwności losu! 

Jeśli chcecie nadal być ze mną w kontakcie, to zerkajcie na mój Instagramowy profil lub piszcie maile, na pewno odpowiem :) Nowej notatki na blogu możecie spodziewać się pojutrze, opublikuje się ona automatycznie, podczas gdy ja będę wypoczywać w gronie najbliższych :)

4 komentarze:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.