poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Projekt Finish - Cream - Idealny w swej kategorii! Miss Sporty Lasting Finish 390

Całkiem niedawno dzięki wymiance z anitk4 otrzymałam przepiękny lakier, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia, mianowicie Miss Sporty Lasting Finish 390. A że przy biorę udział w kolejnej akcji paznokciowej o nazwie Projekt Finish, którego pierwszym poziomej jest lakier o wykończeniu kremowym, to dzisiaj Wam go zaprezentuję.

390 złapał mnie za serce od pierwszego, testowego maźnięcia :) Głównym powodem tego zauroczenia jest przepiękny, mocno rozbielony, buraczkowy odcień i kremowe wykończenie. Jest to coś pomiędzy ciemnym, przybrudzonym różem podchodzącym pod fiolet a eleganckim połączeniem głębokiej, zakurzonej fuksji z dodatkiem brązu. Idealny kolor na nadchodzącą jesień!

Lakier rozprowadza się naprawdę dobrze, jednak zbyt mała ilość na pędzelku skutkuje niewielkimi smugami przy końcu płytki, które znikają po nałożeniu drugiej warstwy. Nie pęcherzykuje, nie tworzy grudek ani dużych smug. Kryje przy dwóch średniej grubości warstwach, bo pierwsza jest dużo bledsza i prześwitująca. Schnie szybko, około dziesięciu minut na warstwę. A obietnicę o tygodniowej trwałości można między bajki włożyć.

1 komentarz:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.