wtorek, 18 czerwca 2013

Kolorowe Lato #3 - Miyo Mini Drops Provocation

O tym lakierze pisałam już dość dawno, mianowicie około roku temu. Dzisiaj postanowiłam wspomnieć o nim, ponieważ jest naprawdę godny uwagi i nie wypada o nim zapomnieć. Niebieskości na paznokciach uwielbiam, a Provocation jest moim ulubionym odcieniem. Lakier prezentuję przy okazji akcji Kolorowe Lato, niestety u mnie regularność dodawania postów mocno kuleje i myślę, że w ramach akcji nie pojawi się więcej manicure'ów. Ostatnio maluję paznokcie rzadko, prawie wcale, mam nadzieję, że wybaczycie mi tak małą ilość postów lakierowych.

Miyo Mini Drops Provocation to cudowny odcień niebieskiego. Bardzo mocny, nie pastelowy, ale też niezbyt ciemny. Naprawdę żywy, intensywny, wakacyjny, jednak nie neon. Nie da się go nie zauważyć! Nie zawiera żadnych drobinek, nawet najdrobniejszego pyłku, jego wykończenie jest kremowe. Ładnie błyszczy bez topa nawierzchniowego.

Lakier rozprowadza się świetnie, nie smuży, nie zalewa skórek, nie robią się pęcherzyki. Do pełnego krycia potrzeba dwóch dość cienkich warstw. Schnie około dziesięciu minut na warstwę. Nie odbarwia paznokci, ale ja zawsze nakładam bazę przed malowaniem.


Provocation jest jednym z moim ukochanych lakierów. W sumie to mój pierwszy Miyo, obecnie posiadam trzy różne i wszystkie lubię.

Podoba się Wam?

12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.