piątek, 28 czerwca 2013

Miyo x2. Miyo Mini Drops 115 Lucky + Miyo Mini Drops 131 Gold Star

Podczas trwania paznokciowej akcji Kolorowe lato pokazywałam Wam trzy lakiery Miyo, z czego dwa są zupełnie nowe. Pisałam też, że miętowy świetnie wyglądałby ze złotymi dodatkami i korzystając z wolnej chwili zmyłam kiwi od Essence i wymalowałam to, co za chwilę pokażę. Nie przypuszczałam, że będzie tak świetnie wyglądało! Teraz jestem już całkowicie pewna, że będę nosiła takie połączenie w trakcie wakacji.

Użyłam lakierów Miyo z serii Mini Drops - Lucky i Gold Star. Pierwszy z nich to prześliczna mięta, raz zielona, raz bardziej niebieskawa. Drugi jest pięknym złotkiem, prawdziwie złotym, ale nie mocno żółtym. Tworzą naprawdę udane połączenie! Mięta jest kremowa, złoto to kryjący lakier z maleńkimi glassflecked. Z daleka widać po prostu błyszczącą zieleń, wszystko wyjaśnia się po bliższym przyjrzeniu :)

Lubię lakiery Miyo za to, że nie są gęste i łatwo się rozprowadzają. Tak było również z Lucky i Gold Star. Do całkowitego pokrycia potrzebowałam trzech warstw, ale przy szybkim schnięciu (około dziesięciu minut na jedną warstwę) ich ilość nie stanowi problemu. Kropeczki wykonałam przy użyciu szpilki, a dokładniej jej łepka. To naprawdę łatwa i efektowna metoda, polecam wszystkim!


Pierwszy raz pomalowałam paznokcie w ten sposób tzn. ten kolor plus złote kropki, ale niesamowicie mi się podoba :)

Podoba się? ;))

11 komentarzy:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.