niedziela, 9 września 2012

Tag: Versatile Blogger Award

Od bardzo dawna nie pojawił się u mnie żaden tag, ale dzięki  Aaliyah i Pigeons Beauty mam zaszczyt przekazać Wam kilka wiadomości o mojej osobie :)


Jesteście gotowe na informacje? Jeśli tak, to zapraszam do przeczytania!

1. Jestem osobą niezwykle tolerancyjną jeśli o orientacje i poglądy chodzi, jednak w przypadku zwyczajnej głupoty wykazuję kompletny brak litości. Nie sprzeciwiam się związkom jednopłciowym ani walce tychże osób o wolność. 

2. Wiele osób nazywa mnie chamską i urażającą słowami, gdyż nienawidzę kłamstwa ani owijania w bawełnę. Prosto z mostu mówię, co myślę i często hamuję język dopiero po fakcie. Nie pokazuję innym tego, co chcą zobaczyć, a tylko i wyłącznie prawdę.

3. Nienawidzę ubrań z targów i niefirmowych butików. Wyjątkiem są spodnie kupowane w hurtowni. Reszta ciuchów mnie brzydzi, nie wyobrażam sobie założyć czegoś stamtąd. Nie przeszkadza mi jednak fakt, że ktoś w moim otoczeniu nosi giełdowe łupy.

4. Z reguł jestem oszczędna, jednak pieniądze na kosmetyki wydaję bez wyrzutów. Mimo to przed danym zakupem zastanawiam się dwa razy, aby w  razie potrzeby zużyć nietrafiony produkt np. do twarzy zużyć stosując na inną część ciała.

5. Uwielbiam czytać książki. Szczególnym upodobaniem raczę książki fantastyczne, zarówno o wampirach, czarodziejach jak i innych nierealnych sprawach. Lubię też pozycje o ludzkich problemach, tj. narkotykach, chorobach i zmaganiach. 
Ponadto zdecydowanie bardziej lubię zagranicznych autorów niż polskich pisarzy.

6. Mam słabość do modnych i ładnie wyglądających rzeczy. Staram się jednak nie ulegać od razu zachciankom mojego umysłu. Akurat tutaj myślę tysiące razy, zanim kupię.

7. Uwielbiam muzykę zespołu Queen oraz Europe. Kocham także utwory Avril Lavigne, Evanescence i tym podobnych. Bardzo rzadko wpada mi w ucho coś z sezonowych, popowych hitów.

Nikogo nie taguję, ponieważ nie mam pojęcia, kto już odpowiedział, a kto nie.

Jak wrażenia po przeczytaniu? Byłyście nastawione na takie informacje czy wręcz przeciwnie?

2 komentarze:

  1. też mam słabość do ładnych rzeczy i zawsze się muszę powstrzymywać przed zakupem bo są to raczej niepotrzebne wydatki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny ta :) A ja tam lubię rzeczy z bazarku :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.