sobota, 20 października 2012

Biała tafla! Essence Black&White 02 White Hype

Od zawsze marzyłam o lakierze z oryginalnym wykończeniem i kolorze. Sklepy nie dawały mi możliwości poznania takiego okazu, więc przeszukując Internet trafiłam na wyprzedaż u Greatdee! Właśnie tam udało mi się upolować piękny Essence Black&White 02 White Hype z dawnej limitowanki. Użyłam, sfotografowałam, czas więc na prezentację!

02 White Hype  jest bezdrobinkową bielą, niezwykle czystą i rzucającą się w oczy. Wykończenie jest satynowe, minimalne połyskujące. Nie daje lustrzanego efektu ani matowości. Stanowi idealną bazę pod wzorki i brokatowe topy. Muszę przyznać, że solo jest naprawdę zachwycający i oryginalny.

Lakier rozprowadza się całkiem nieźle. Raczej nie zalewa skórek, ale minimalnie smuży. Kryje przyzwoicie, jednak wymagane są dwie warstwy produktu. Wygląda wtedy idealnie, o ile nie nabawimy się odciśnięć. Schnie dość długo, około dwudziestu minut na warstwę. Szkoda, że w tym czasie bardzo łatwo o odciski, zadarcia i rysy.


Podsumowując  - lakier jest piękny, jednak czas schnięcia nieco mnie odstrasza.

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładny lakier :) Świetnie wygląda na Twoich paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, ale mi zrobiłaś smaka! szukam białego, bardzo dobrze kryjącego lakieru jako bazy pod wzorki i nic :( klikając na posta myślałam, że to będzie ten bo wygląda świetnie, a tu LE :/ no nic, szukam dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi niestety nie przypadł do gustu. Nie lubię takich kolorów na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie lubię białych lakierów :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Te białe chyba to w sobie mają że tak długo schną...miałam dwa lub trzy razy biel (zawsze potrzebowały 3 warstw co mnie wkurzało) i zawsze schły baardzo długo....Ten na Twoich paznokciach wygląda super,aż mi się na nowo śnieżna biel zamarzyła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny kolor,nigdy nie widziałam , aby ktoś miał pomalowane paznokcie na biał o:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.