wtorek, 23 października 2012

Mmm, co tak pachnie? Współpraca z Bingo Spa, odsłona II

Pod koniec czerwca BingoSpa ogłosiło nabór recenzentek, które miałyby przetestować po trzy kosmetyki wyżej wymienionej firmy i napisać notatkę na temat każdego z nich. Współpraca miała trwać kwartał, jednak niektórym z nas udało się przedłużyć ją na kolejny i takim sposobem otrzymałam drugi zestaw, za co szczerze dziękuję! Nie muszę chyba wspominać, że ze zniecierpliwieniem oczekiwałam pojawienia się paczki i wczoraj nastąpił ten moment!


Miałam możliwość wyboru dwóch produktów z wąskiego grona dwóch masek do twarzy, takiej samej ilości serum do ciała i jednej wersji kąpieli do paznokci i skórek. Bardzo żałuję, że firma nie zaproponowała produktów do włosów, ale ostatecznie zdecydowałam się na maskę do twarzy ze 100% olejem sojowym, która podobno świetnie nadaje się do cery zanieczyszczonej, tłustej, mieszanej oraz wrażliwej. Jako drugi produkt wzięłam mandarynkową kąpiel do skórek i paznokci. Jej zadaniem ma być nadanie płytce połysku i zdrowego wyglądu, na co rzecz jasna liczę.
Niespodzianką był palmowy balsam do dłoni z zieloną herbatą. Muszę przyznać, że cieszy mnie on najbardziej z całej paczki, gdyż cudownie pachnie i szybko wchłania!


Jestem bardzo zadowolona z faktu, że zdobyłam dowód zaufania od firmy BingoSpa! W najbliższym czasie będę intensywnie testować najnowsze nabytki :-) Czekajcie na recenzje.

5 komentarzy:

 1. Najbardziej ciekawi mnie zapach tej mandarynkowej kąpieli, pachnieć musi obłędnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej mnie zaciekawiła ta kąpiel mandarynkowa do paznokci. Czekam na recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe jak spisze się ta maska do cery tłustej

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe jak spisze się ta maska do cery tłustej , też jestem tego ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.