wtorek, 8 stycznia 2013

Akcja organizacja! Nowy nagłówek, przypomnienie o rozdaniu inne sprawy

Wczoraj nie miałam czasu na napisanie konkretnej notatki, a dzisiaj chciałabym powiedzieć nieco o sprawach organizacyjnych. Wiem, że nie jest to szczególnie ciekawy temat, ale mam nadzieję, że przebrniecie przez coś takiego. W sumie nie zmieniło się wiele, ale chyba zauważalnie. Tych kilka, a właściwie tylko dwa nowe blogowe nowości, że wchodząc tutaj czuję, że pokazuje moją osobowość :)

Nowy nagłówek


Zupełnie nowy i wręcz idealny nagłówek stworzony przez vejjs. Jest dokładnie taki, jak chciałam - z obrazkiem po lewej stronie, różowymi akcentami, nierównym napisem i poza tym cały biały! Ideał! Od dawna o takim marzyłam, a od wczoraj mam jako główną ozdobę bloga nie tylko dla mnie, ale i dla Was. Kilka osób zgłaszających się do rozdania prosiło o dodanie nagłówka i miały one rację, bo z nim jest o wiele lepiej. Dziękuję Ci, vejjs!

Pierwsze rozdanie


Dokładnie 22 grudnia ogłosiłam moje pierwsze rozdanie. Bałam się, że nie będzie cieszyć się zainteresowaniem i nikt się nie zgłosi. Tymczasem mam już 26 zgłoszeń! Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę! Dostałam od Was wiele pożytecznych rad, w skutek czego poprosiłam vejjs o nagłówek :) Konkurs trwa jeszcze 15 dni, a więc macie sporo czasu na zgłoszenie. Przewiduję także dodatkowe gifty - niespodzianki :-) Do rozdania przejdziecie klikając tutaj - klik!

Post krótki i chyba niezbyt wartościowy, ale musiałam coś napisać :)

4 komentarze:

 1. strasznie mi się podoba ten nagłówek! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nagłówek bardzo fajnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nagłówek jak najbardziej na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny nagłówek , a rozwiązania nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.