niedziela, 30 grudnia 2012

Liebster Award, czyli tag dla ukochanych

W ostatnim dzień roku mam dla Was lekką i przyjemną notatkę. W jej treści znajdziecie odpowiedzi na pytania od Lisicy, które otrzymałam jako Liebster Tag. Muszę przyznać, że napiszę ten post chętnie, choć od dawna nie pojawiła się żadna recenzja. Myślę, że przyjdzie na nią czas dopiero między drugim a czwartym dniem stycznia. Mam nadzieję, że się nie obrazicie za zaserwowanie kolejnej notatki o niczym konkretnym :)


Pozwólcie, że zacytuję zasady tagu: "Wyróżnienie Liebster Blog otrzymywane jest od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawane dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechniania. Osoba z wyróżnionego bloga odpowiada na 11 pytań zadanych przez osobę, która blog wyróżniła. Następnie również wyróżnia 11 osób (informuje je o tym wyróżnieniu) i zadaje 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, z którego otrzymało się wyróżnienie."

 1. Najbardziej niepotrzebna rzecz jaką nosisz w torebce?
W sumie nie noszę niepotrzebnych rzeczy w torebce, ale jeśli już się uprę to mogę wskazać spory breloczek w kształcie jamnika, wykonany z białej, sztucznej skóry.

 2. Ulubiony produkt do depilacji nóg.
Nie mam ulubionego produktu w tej dziedzinie, podobnie jak w pielęgnacji ciała, stóp i rąk. Zdecydowanie bardziej wolę testować nowości.
 3. Najgorsza potrawa jaką w życiu jadłaś.
Nie przypominam sobie niczego takiego, chociaż próbowałam czekolady tak gorzkiej, że trudno sobie wyobrazić. Myślę, że nie zwierała ani grama cukru :D

 4. Miejsce do którego chciałabyś wrócić.
Nie mam takiego miejsca, które kiedykolwiek bym porzuciła. Od urodzenia mieszkam w tym samym domu, a żadna z wycieczek nie sprawiła, abym chciała tam wrócić na dłużej. Są jednak chwile, które wspominam ze wzruszeniem.

5.  Skąd czerpiesz inspiracje i pomysły na nowe posty?
Bardzo dużo dają mi notatki innych blogerek. Nie działa to na zasadzie kopiowania czyjegoś pomysłu z dodaniem własnych słów. Dziewczyny przypominają mi swoimi notatkami o konieczności napisania czegoś lub dodania nowości, podsumowań. Gdyby nie Wy, nie miałabym o czym i dla kogo pisać, ale inspiracje znajduję także w moim życiu i różnych sytuacjach.

  6. Czy robisz zakupy w second handach? Jeśli tak to z jakiego "łupu" jesteś najbardziej zadowolona?
Zaglądam do nich bardzo rzadko, a tylko sporadycznie znajduję coś ciekawego. Nie mogę więc pochwalić się niczym, gdyż większość i tak niewielkich łupów to zwyczajne ubrania. Myślę, że bluzka w kolorze pudrowego różu z kobietami w bikini w stylu lat. 70/80 i retro zasługuje na bliższe przyjrzenie się.

 7. Wymarzony prezent to...
Zdecydowanie porząna lustrzanka ze statywem i namiot bezcieniowy to mój wymarzony prezent :-) A jeśli chodzi o kosmetyki to ich listę znajdziecie w pasku bocznym.

8. Czego najbardziej się boisz?
Śmierci najbliższych, bez których nie byłabym w stanie normalnie funkcjonować, a także możliwości zapadnięcia w depresję i nietolerancji, ale myślę, że mi to nie grozi.

 
9. Jaką masz aktualnie fryzurę?
Odrastające po wystrzępionym bobie włosy z grzywką, którą zapinam spinkami. Ich długość możecie zobaczyć we włosowych aktualizacjach.

 10. Największa wpadka modowa to dla mnie...
Szpilki i domowe skarpetki. A jeśli chodzi o moją wpadkę, to zdecydowanie mini w kratę, rozciągnięte rajstopy, zbyt obcisła kurtka i różowy szalik w połączeniu z czapką w pepitkę :D Na szczęście było to  dawno, jeszcze w początkowych klasach podstawówki.

11. Bubel kosmetyczny jaki ostatnio testowałaś. 
Dezodorant Nivea o zapachu jaśminu bez pozytywnego działania i o nieprzyjemnej woni oraz uczuciu dyskomfortu po użyciu.

Chętnie bym kogoś otagowała, ale ta akcja krąży po blogosferze od dawna i nie mam pojęcia kto nie brał w niej udziału! Skorzystam jednak z okazji, aby życzyć Wam szczęśliwego Nowego Roku!

http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/sylwester-2012-w-grudziadzu-sprawdz-gdzie-sa-jeszcze-wolne-miejsca  
 
 Szczęśliwego Nowego Roku!
 

2 komentarze:

  1. zazdroszcze umiejętności wyselekcjonowania co w torebce jest potrzebne albo nie, ja zawsze mam pełno 'śmieci' :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam pełno niepotrzebnych rzeczy w torebce- czas to zmienić :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.