poniedziałek, 25 marca 2013

Pierdonka love. Virtual Fashion Mania - granat, edycja biedronkowa

Ostatnimi czasy Pierdonka (Biedronka dla niewtajemniczonych!) często organizuje akcje kosmetyczne, w których można kupić wiele rzeczy dużo taniej. Lakiery Virtual chciałam wypróbować od dawna, ale były ważniejsze sprawy ;) Udało mi się upolować egzemplarz bez numerka w cenie niecałych czterech złotych polskich, aż żal było nie brać. Kiedy malowałam się nim pierwszy raz, uznałam, że "jakiś taki niewydarzony", ale wczoraj ponowiłam próbę i wyszło cacko, zakochałam się w nim!

Virtual Fashion Mania to seria z mnóstwem kolorów, jednak te biedronkowe nie miały oznaczeń. Wydaje mi się jednak, że to może być Royal Blue. Jest to cudowny, głęboki, kremowy granat, nieco ciemniejszy niż na zdjęciach.  Świetnie wygląda solo, z brokatem, w lecie wypróbuję go w marynarskim manicure. Błyszczy ładnie bez topa. Na pierwszym i trzecim ujęciu widać brokat Sensique Fantasy Glitter Disco Lights.

Lakier rozprowadza się dobrze dzięki lejącej, acz niezbyt gęstej, ani zbyt rzadkiej konsystencji i dobremu pędzelkowi. Nie zalewa skórek, jedynie na serdecznym palcu coś mi ręka pojechała ;) Jedna warstwa zapewnia niemal idealnie krycie z minimalnymi prześwitami widocznymi w słońcu, więc ja nałożyłam dwie. Schnie szybko, około dziesięciu minut na warstwę.


Lubicie niebieskości na paznokciach? Używałyście emalii z Virtual? Podoba Wam się połączenie takiego brokatu z granatem?

3 komentarze:

  1. Kupiłam niedawno lakier z Virtuala (jednak jaśniejszy odcień) w Biedronce za 1,99 zł :) Bardzo fajny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. całkiem przyjemny efekt:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.