środa, 21 marca 2012

Balsamiczny orzech, czyli Isana Body Butter Walnussmilch

Jak większość z Was uwielbiam edycje limitowane i często ulegam pod presją blogerek, stając się posiadaczką danego produktu, który stojąc na sklepowej półce woła "kup mnie". Masełko Isana Body Butter Walnussmilch trafiło w moje ręce dzięki Wam - dziękuję!

Masło jest zapakowane tak jak lubię - w płaskie, okrągłe pudełko z dużą, dobrze odkręcającą się nakrętką. Opakowanie jest odpowiednio duże, aby wygrzebać wszystko do ostatniej kropli i kontrolować stopień zużycia.W środku znajdziemy srebrną folię zabezpieczającą, świadczącą o tym, czy ktoś już w nim grzebał lub nie.

Informacje na idealnie naklejonych obrazkach, zarówno skład jak i naklejka na nakrętce, która jest świetnym chwytem marketingowym. Przyciąga uwagę, zwłaszcza że dużo osób lubi spożywcze zapachy. Wygląda naprawdę apetycznie.

Masło ma naprawdę dobrą konsystencję, odpowiednio miękką, ale nie lejącą się. Łatwo go nabrać, nie spływa ani z dłoni, ani z ciała. Dobrze się rozprowadza, ładnie jedzie po skórze, nie ślizga.Wchłania się dość szybko, jednak zostawia niezbyt przyjemny, nieco lepiący się film, który zanika dopiero po kilkunastu godzinach.


 Nie spodziewałam się efektu "wow" po tym niskopółkowym produkcie, ale rzeczywiście go wyczuwam! Skóra jest idealnie nawilżona i odżywiona, wygładzona i miła w dotyku. Nie ma na niej śladu zmęczenia, suchości czy też pozimowej szarości.

Zapachem nie przypomina orzecha włoskiego, a słodką bitą śmietanę z cukrem :) Nie jest zapach na jaki czekałam, ale dość przyjemny i nie odrzucający! Nie utrzymuje się na skórze długo, a to moim zdaniem plus.

Opakowanie 7/10, zapach 7/10, konsystencja 7,5/10, cena 10/10 (to tylko niecałe pięć złotych!), działanie 9/10. Ocena ogólna - 7/10.

1 komentarz:

  1. Ja tak się nad nim zastanawiam kupić czy nie kupić i pewnie zanim zadecyduję to już w sklepach nie będzie tego masła :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.