piątek, 22 lutego 2013

♥♥♥ Sally Hansen Complete Salon Manicure Mousseline

Jakiś czas temu zaczęły mi się podobać bardzo jasne lakiery do paznokci. Zgodnie z tą myślą rozpoczęłam poszukiwania i niemal od razu trafiłam na coś, co całkowicie mnie uwiodło. Jest to emalia prawie idealna w każdym stopniu - kolorze, jakości, konsystencji. Sprawiła, że mam ochotę na kolejne produkty tej firmy. O czym mowa? Poznajcie Mousseline od Sally Hansen z serii Complete Salon Manicure.

Mousseline to lakier o kolorze wręcz cudownym ♥. Jest to odcień maksymalnie rozbielonego beżu, ale nie biały. Jest jasny, bardzo "czysty", sprawia wrażenie wypielęgnowanych dłoni i paznokci. Przy okazji jest też bardzo naturalny, idealny do pracy lub szkoły, tam, gdzie nie powinno się mieć krzykliwych kolorów na pazurach. Nadaje się na każdą okazję i do dowolnego stroju, nie rzuca się w oczy.

Lakier rozprowadza się bardzo dobre. Nie rozlewa się po płytce i skórkach. Ma pędzelek lekko zaokrąglony, dzięki czemu łatwiej precyzyjnie nałożyć emalię. Przy pierwszej i drugiej warstwie minimalnie smużyć, ale ja i tak uważam za konieczne nałożenie trzeciej. Każda warstwa schnie około ośmiu - dziesięciu minut, a więc niedługo. Nawet po pięciu dniach nie ma odprysków, jedynie końcówki są odrobinę, niemal niewidocznie starte. 


Mnie ten lakier szalenie się podoba i mam zamiar często go eksploatować :) Podoba się Wam czy wręcz przeciwnie?

4 komentarze:

  1. Kolor bardzo fajny, na dodatek lakiery z tej serii są według mnie świetne :). Wyprofilowany pędzelek to coś czego potrzebuję dziewczyny z dwoma lewymi rękami ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. piekny jest! uwielbiam takie delikatne kobiece kolorki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam takie kolorki, jest piękny!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.