niedziela, 27 maja 2012

Stop dla puszących się włosów! Isana Hair Glättungs Spülung Odżywka wygładzająca

Jakiś czas temu po przeczytaniu masy pozytywnych opinii na temat odżywki wygładzającej Isana Hair Glättungs Spülung postanowiłam wrzucić ją do Rossmannowego koszyka. A kiedy przyszedł czas na pierwszą aplikację, oczekiwałam cudu. Jeśli chcecie wiedzieć jakie były moje odczucia zapraszam do lektury!


Odżywka znajduje się w typowym dla tej firmy opakowaniu, lekko rozszerzającym się ku górze. Wykonane z dość miękkiego, uginającego się plastiku jest średnio wygodne. Butelkę o pojemności 300ml wieńczy różowa nakrętka-podstawka na "klik", która sama w sobie jest dość stabilna i otwiera się nawet łatwo, ale nie samoistnie.

Naklejki posiada trzy - jedną z przodu, dwie z tyłu. Są papierowe, więc przy kilkukrotnym łapaniu mokrymi łapkami mogą zostać w dłoniach, zwłaszcza ta polska, doklejona. Szata graficzna nie najgorsza, ot zwykła fotografia pani o pięknych, długich blond włosach. Ponadto kilka niemieckich napisów oraz polskie na tylnej części.


Konsystencja odżywki jest dość rzadka. Łatwo spływa z dłoni, jednak na włosach trzyma się dobrze. Dobrze się rozprowadza, ale u mnie mała ilość wielkości orzecha włoskiego niestety nie wystarcza. Zmywa się bezproblemowo, nie zostaje między kosmykami.

Zapach produktu jest niewątpliwie ładny, lekki, nienachalny, ale bardzo przyjemny. Całe szczęście, że nie drażni nosa w sposób negatywny, a pozytywny :-) Nie jest to jednak woń tak piękna, że można by go wąchać godzinami.


Bardzo podoba mi się fakt, że odżywka widocznie wygładza włosy, w wyniku czego absolutnie się nie puszą. Łatwo się rozczesują, nie trzeba ich ciągnąć, drzeć i wyrywać. Ponadto lepiej się układają i nie wywijają we wszystkie możliwe strony świata. Są miękkie, lekko nabłyszczone, ale nie wysuszone. Póki co użyłam jej cztery razy i wszystko jest dobrze. Czy odżywione? Nie wiem, może odrobinkę. Mam nadzieję, że będzie tak do końca opakowania, jeśli chodzi o brak wysuszania.

Opakowanie oceniam na 8. Dość ładne, funkcjonalne, stabilne. Konsystencja - 7. Rzadka, dobrze się rozprowadza, zmywa się bezproblemowo. Zapach - 7. Przyjemny, typowy dla odżywek. Działanie - 8. Włosy się nie puszą i lepiej się układają oraz rozczesują. Ocena ogólna 7/10.

1 komentarz:

  1. może się na nią skuszę skoro jest wychwalana na tylu blogach :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.