sobota, 19 maja 2012

Wybielacz! Verona Beauty Nail Club Odżywka wybielająco-wygładzająca

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam świetną odżywkę , która pomaga mi w ukryciu i pozbyciu się licznych plamek i nierówności paznokcia, a także sprawia, że płytki wyglądają o niebo lepiej - błyszczą, nie łamią się i są w dużo lepszej kondycji niż bez niej. Oto powitajcie wybielająco-wygładzającą odżywkę Verona Beauty Nail Club.


Odżywka zapakowana jest w widoczny na powyższym zdjęciu kartonik, skłonny do wgnieceń i rozdarć, który może przytłaczać ilością informacji, posiadający ulotkę wewnątrz. Właściwe opakowanie to zwyczajna, kwadratowa buteleczka, typowa dla lakierów do paznokci o pojemności 8ml. Wykonane jest solidnie, równo, stoi stabilnie i nie chwieje się. Pędzelek jest dość cienki i średniej długości, dobrze przycięty, nie wychodzą z niego pojedyncze włoski,  nie utrudnia aplikacji produktu.

Szata graficzna kartonika jest dość schludna i estetyczna, ale z lekka przytłacza ilością napisów. Buteleczka została opatrzona kilkoma słowami - nazwą firmy, serii, a także informacją, czym jest. Po kilkudziesięciu użyciach i przewracaniu w dłoniach napisy zaczęły się ścierać, a po przejechaniu zmywaczem zniknęły, pozostawiając mgliste wspomnienie, które zdołamy ujrzeć, ale tylko i wyłącznie pod słońce :-)


Konsystencja odżywki jest bardzo dobra, dzięki czemu łatwo nakłada się na paznokcie. Nie jest ani zbyt rzadka, ani zbyt gęsta, lejąca. Rozprowadza się równomiernie, nie smuży. Wystarczy około trzech minut na pełne wyschnięcie i utwardzenie bez rys czy obdarć.


Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Hectorite, CI 77891, Bezophenone-1, Melaleuca Alternifolia Oil, Benzophenone-3, Dimethicone, Oenothera Biennis Oil, Panthenol

Odżywka bardzo ładnie, lekko zakrywa mankamenty paznokci delikatnym, mlecznym kolorem. Po dwóch tygodniach używania i zmywania co cztery dni płytki stały się jaśniejsze, gładsze, a białe plamki zmniejszyły się. Stały się też nieco mocniejsze i zaczęły szybciej rosnąć. Nigdy nie były w tak dobrej kondycji!

Opakowanie 7/10 - kartonik, ulotka, niezła buteleczka. Konsystencja 8/10 - dobrze i równomiernie się rozprowadza, jednak po trzech miesiącach używania zgęstniała i nie da się jej używać. Wydajność 9/10 - wystarczyła na około sto dni! Po upływie tego czasu zostało jej może dwa mililitry i zgęstniała. Działanie - 9/10. Wspaniale wybiela i pomaga pozbyć się plam. Ocena ogólna - 9/10. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.