wtorek, 19 czerwca 2012

Cóż za błysk! Avon Nailwear Pro Pink Radiance

Jeśli chodzi o różowe lakiery to całkowicie uległam i ten znienawidzony kolor stał się niemal ulubionym, co można ujrzeć przy paznokciowych postach. A że moja pierwsza próba z fioletowym Avonem jak najbardziej się powiodła, to różowy drobinkowiec był tylko kwestią czasu, a wszystko za sprawą Immenseness!

Avon Nailwear Pro Pink Radiance to niezwykle ładny odcień różowego, mianowicie fuksja z masą srebrnego shimmera, który swoją drogą nadaje lakierowi optyczną gładkość i błysk. Oczywiście zgodnie z nazwą nie tylko rzuca blaski (a także cienie ze względu na aplikację), ale również całkiem nieźle iskrzy.

Sama aplikacja nie sprawia większych trudności, ponieważ emalia jest lejąca i niezbyt gęsta i z racji tego świetnie się rozprowadza i nie zalewa skórek. Kryje bardzo w porządku, na zdjęciach jedna warstwa, chociaż warto byłoby dać drugą. Schnie koszmarnie, bo nawet po godzinie można było zdjąć go palcem! Zmywanie w normie, pozostawia shimmer na płytce i trzeba usuwać go za pomocą dodatkowego wacika.

3 komentarze:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.