piątek, 1 czerwca 2012

Paznokciowy Dzień Skittles!

W związku z ogłoszonym przez Paramore Paznokciowym Dniem Skittles przypadającym na pierwszy czerwca, lub jak kto woli - Dzień Dziecka zmalowałam pastelowy, lecz wielokolorowy manicure przypominający proszkowe cukierki!

Palec wskazujący - Barbra Q by Colour Alike Trele Morele, środkowy - Avon Nailwear Pro Luxe Lavender, serdeczny - Miss Sporty Clubbing Colours 453, mały - Vollare Colorado 399, kciuk - Golden Rose Fantastic 181.

Każdy paznokieć z osobna otrzymał po dwie średniej grubości warstwy. Nakładały się przyjemnie, nie smużyły ani nie ważyły. Wyschły dość szybko, co jest wielkim sukcesem, zwłaszcza przy mięcie i błękicie, które trzymają się zakładki wymiankowej. Niestety, nie obyły się bez rys na wspomnianych dwóch kolorach - widać taka już ich uroda.


Pamiętajcie, że Wy również możecie dołączyć do akcji i pomalować paznokcie na kolorowo, zwłaszcza że (przynajmniej u mnie) pada deszcz!

Mam nadzieję, że mój pierwszy, czerwcowy manicure przypadnie Wam do gustu!

5 komentarzy:

  1. rzeczywście jak te proszkowe cukierki :) takie paznokcie to idealna poprawa humoru... bo u mnie za oknem pada i wieje :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne,najbardziej spodobał mi się kolorek na palcu wskazującym:D

    OdpowiedzUsuń
  3. prześliczne i przesłodkie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.