środa, 13 czerwca 2012

Kwiat lawendy. Avon Nailwear Pro Luxe Lavender

Jak już zapewne zdążyłyście zauważyć, dopadły mnie pastelowe lakiery w ilości sztuk kilka i w związku z tym motywem przewodnim dzisiejszego posta będzie fiolet. I to nie byle jaki, bo lawendowy! Avon Nailwear Pro Luxe Lavender, bo tak się nazywa, urzekł mnie od pierwszego wejrzenia.

Kolor lakieru jest - jakżeby inaczej - lawendowy! Mocno kremowy, jasny, lekko rozbielony, całkowicie pastelowy i bezdrobinkowy fiolet. Moim zdaniem to odcień idealny na wiosnę - dziewczęcy i niezwykle modny w tym sezonie!

Rozprowadza się bardzo dobrze i dokładnie - nie ma mowy o zalanych skórkach czy nierównomiernie rozłożonej emalii. Pędzelek odpowiedniej długości i szerokości, bardzo wygodnie się nim operuje. Idealnie kryje przy dwóch dość cienkich warstwach. Smugi praktycznie się nie pojawiają. Schnie w normie - pierwsza warstwa około pięciu minut, druga około dziesięciu, maksymalnie piętnastu.


Mnie zarówno lakier, jak i trend na pastele bardzo się podoba i jestem pewna, że jeszcze nie raz pomaluję paznokcie na lawendowo!

3 komentarze:

Dziękuję wszystkim na raz i każdemu z osobna za komentowanie postów :)
Nie obrażę się za konstruktywną krytykę, sprzeczne z moimi poglądami opinie, ale proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
Wszelkiego rodzaju spam będzie usuwany.

PS Jeśli zadasz mi jakiekolwiek pytanie pod postem, odpowiem na nie właśnie tam.